Ідея #11. Камери зберігання для собак

Ідея #11. Камери зберігання для собак

150 ідей бізнесу  -  12-01-2017, 14:00

Майже на всіх вхідних дверях магазинів, торгових цетрів, офісів та організацій висить табличка «Вхід з собаками заборонений». Власники собак та й самі собаки від такої ситуації отримують дискомфорт. В кращому випадку господар залишає собаку вдома і йде в магазин сам, а в гіршому випадку – залишає собаку прив'язаною біля вхідних дверей магазину.   

Собака, зазвичай, не в захваті від такого сидіння, адже навколо є багато чинників, які можуть негативно вплинути на неї – починаючи від перехожих, особливо молоді, яка бажає розважитись, і до п'яних осіб, які просто спокійно не можуть пройти повз собаку. Також існує ризик викрадення породистих собак.

Цікавим рішенням такої проблеми є створення камер зберігання для собак, які розташовуються на вулиці перед входом. Камера зберігання виготовляється металевою, з хорошою вентиляцією і по можливості з обігрівом (зимовий варіант). Плату за зберігання собак в таких камерах схову потрібно брати доступною для пересічного громадянина, наприклад, 3-4 гривні.

З чисто економічної сторони, такі камери схову для собак є вигідними для власників торгових підприємств та офісів, адже автоматично збільшується кількість покупців та клієнтів. Думаю, що  власники та їх собаки також будуть задоволені таким сервісом.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #11. Камери зберігання для собак
 • Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #8. Трояндовий дощ
 • Ідея #14. Парк атракціонів
 • Ідея #9. Прокат електроінструменту
 • Ідея #10. Сад у пляшці
 • 746: Ідея #11. Камери зберігання для собак
  Ідея #11. Камери зберігання для собак
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин