Ідея #12. Вирощування саджанців кущів

Ідея #12. Вирощування саджанців кущів

150 ідей бізнесу  -  13-01-2017, 14:00

Дуже багато українців є затятими садівниками та городниками. На клаптику городу творяться такі дива з урожаями, що без них країна би не вижила. За даними досвідчених садівників 6 соток приносить прибуток у вигляді урожаю на суму 10 000 гривень за рік роботи. Так що мати сад-город - варто, адже це не тільки робота, яка приносить прибутки, а й здоров'я та хороший настрій.

Пропонуємо розглянути варіант заробляння грошей на вирощуванні саджанців ягідних кущів. Для цього не потрібно особливо великих капіталовкладень. Потрібно лише бажання та час, який буде витрачений на процес вирощування саджанців.

Пальму першості серед ягідних кущів тримає смородина. Саджанці смородини розмножуються двома способами: горизонтальними відводами і зеленими черенками (живцями).

Процес вирощування саджанців краще почати восени, але можна і навесні. Описувати сам механізм вирощування саджанців не будемо за браком площі статті, але повірте на слово – це не складно. Набагато складніше лежати на дивані та розповідати навкруги, як важко живеться.

Навесні саджанець смородини буде коштувати 40-80 гривень.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #12. Вирощування саджанців кущів
 • Ви хочете багато грошей?
 • Ідея #8. Трояндовий дощ
 • Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #10. Сад у пляшці
 • Ідея #15. Інтернет магазин
 • 693: Ідея #12. Вирощування саджанців кущів
  Ідея #12. Вирощування саджанців кущів
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин