Ідея #4. Лазня на колесах

Ідея #4. Лазня на колесах

150 ідей бізнесу  -  5-01-2017, 14:00

Уявіть собі ситуацію: ви з друзями відпочиваєте на природі, шашлики, рибалка, купання… але як завжди чогось не вистачає для повного щастя. «Ех… зараз би в баньку» - мрійливо промовляєте ви. Такі бажання легко втілити у життя, зробивши лазню на колесах. Ідеально підходять вантажні автомобілі типу ГАЗ-66 або ЗІЛ 131 з заводськими будами, які легко переробляються.

Буду потрібно розділити на дві частини. В одній частині - парна, з вмонтованою пічкою, в іншій частині – передбанник з кімнатою відпочинку. Виготовлення парилок за бажанням клієнта та від фінансових можливостей. Бажано парну оббити дошками і використовувати для оздоблення тільки природні матеріали.

Лазню на колесах можна здавати в оренду погодинно з доставкою її в будь-яке замовлене місце. Кількість людей, які одночасно можуть паритись у бані – 4 чоловіки.

Згідно даних з Інтернету в світі вже існують бані на колесах, які створені у Фінляндії та країнах Прибалтики. Звичайно це дорогі професійні речі для багатих. Варіант, який ми розглядаємо - простий та надійний.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #4. Лазня на колесах
 • Ідея #7. Аерографія шин
 • Ви хочете багато грошей?
 • Ідея #14. Парк атракціонів
 • Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #10. Сад у пляшці
 • 691: Ідея #4. Лазня на колесах
  Ідея #4. Лазня на колесах
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин