Ви хочете багато грошей?

Ви хочете багато грошей?

150 ідей бізнесу  -  2-01-2017, 14:00

Всі без винятку хочуть мати гроші... Без них зараз нікуди. Від народження і до самої смерті людину супроводжують гроші. Вірус грошей роз'їдає людські голови та душі. Про те, що гроші – це не головне, більшість зрозуміє дуже пізно. Але це потім, а зараз гроші, гроші і ще раз гроші.

Під час життя кожна людина витрачає величезну купу грошей, яку потрібно просто мати. Є декілька способів бути володарем грошей:

- перший-найважчий: працювати довго, все життя і без емоцій;

- другий-легкий: народитись в багатих та працьовитих батьків, які подарують міцний фундамент вашому добробуту;

- третій-найлегший: стати злодієм-аферистом і все життя обманювати людей.

Злодієм бути легко тільки на перший погляд тому, що в подальшому все одно доведеться постати перед законом. Багаті та працьовиті батьки є мало в кого, залишається один варіант - працювати.

150 ідей бізнесу «Як заробити гроші» - це інформація саме для тих людей, які вибрали важкий, але правильний та достойний шлях, на відміну від двох інших.

Як показує світовий досвід гроші можна заробити майже на всьому, починаючи з простого сміття і закінчуючи високими технологіями. Все залежить від ПРОЦЕСУ заробляння грошей і особливо від постійності у напрямку та бажанні працювати.

Можливо це банально звучить у 21 столітті, але потрібно елементарно вчитись. На жаль вчитись, згідно статистики, хочуть тільки близько 10% людей, які в основному і досягають успіхів у житті та бізнесі.

Вчитись потрібно завжди і всюди, розпочинаючи з книжок і закінчуючи спілкуванням з людьми, які мають досвід та досягли певних успіхів у житті та бізнесі.

Надіємось, що коротко описані 150 ідей бізнесу допоможуть Вам зробити перший крок у процесі заробляння грошей та досягти значних успіхів.

Некрасивих жінок не буває – цю класичну аксіому знають всі. Так само і в бізнесі – немає красивого чи не красивого бізнесу. Є звичайна робота з творчим процесом, схожим на мистецтво. Бізнес потрібно створювати, втілювати та вдосконалювати.

Не спіть – бо замерзнете! Успіхів Вам!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ІДЕЇ


Ви хочете багато грошей?

Ви хочете отримати велику суму грошей?
Ви хочете отримати велику суму грошей, працюючи по 10 годин на день?
Ви хочете отримати велику суму грошей, працюючи по 10 годин на день без вихідних та свят?
Ви хочете отримати велику суму грошей, працюючи по 10 годин на день без вихідних та свят, зустрічаючись з неприємними вам людьми?
Ви хочете отримати велику суму грошей, працюючи по 10 годин на день без вихідних та свят, зустрічаючись з неприємними вам людьми, виїжджаючи в будь-який час дня і ночі у відрядження будь-якої складності та тривалості?
Всього прогосувало: 3

 

Можливо, Вас зацікавить:Ви хочете багато грошей?
 • Ідея #8. Трояндовий дощ
 • Ідея #12. Вирощування саджанців кущів
 • Ідея #1. Сільський туризм
 • Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #4. Лазня на колесах
 • 4446: Ви хочете багато грошей?
  Ви хочете багато грошей?
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин