Ідея #13. Домашні тварини напрокат

Ідея #13. Домашні тварини напрокат

150 ідей бізнесу  -  14-01-2017, 14:00

Рано чи пізно всі діти просять своїх батьків завести домашню тваринку. Це може бути котик, собачка, хом’ячок, папуга... Батьки, зазвичай, проти, адже за тваринами потрібно доглядати, а не всі діти будуть це робити.

Як альтернатива, в пригоді може стати варіант взяття напрокат тварини, для того щоб зняти напругу в стосунках між дітьми та батьками. За невеликий період (7-30 днів) можна остаточно визначитись про доцільність заведення тварини в домі. З досвіду роботи прокатних пунктів, кількість повернень тварин назад значно менша від забору. Діти та батьки звикають до тварин і повертати їх назад вже не хочуть. А далі звертаються в прокатні пункти з пропозицією викупу тварин.

Для початку такого бізнесу варто розпочати здавати напрокат котів та собак, а далі вже розширяти сферу дільності від бажання клієнтів. Звичайно, потрібна реклама про вид діяльності цього бізнесу.

В даному варіанті бізнесу можливе використання бездомних тварин, які дякуючи прокатним пунктам зможуть отримати нових люблячих власників.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #11. Камери зберігання для собак
 • Ви хочете багато грошей?
 • Ідея #9. Прокат електроінструменту
 • Ідея #10. Сад у пляшці
 • Ідея #7. Аерографія шин
 • 401: Ідея #13. Домашні тварини напрокат
  Ідея #13. Домашні тварини напрокат
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин