Ідея #7. Аерографія шин

Ідея #7. Аерографія шин

150 ідей бізнесу  -  8-01-2017, 14:00

Автомобільний тюнінг вже давно не викликає ні в кого здивування, ні заздрощів, до нього швидко звикли, дехто полюбив це і вже не може уявити свій автомобіль без аерографії, тонування і інших наворотів. Але чомусь ніхто і ніколи не звертав уваги на шини, які залишаються чорними і безликими. Уявіть собі, як можна гарно і оригінально прикрасити шини оригінальним малюнком? Автомобіль зразу ж стане привабливим та неповторним.

Фарбування шин може бути різноманітним. Можна стандартно пофарбувати їх в колір автомобіля, одним кольором. Можна за допомогою трафаретів виконати будь який оригінальний художній задум.

Крім звичайних клієнтів, така послуга може зацікавити весільні автомобілі, автомобілі таксі та інші фірмові автомобілі. Думаю, що такою послугою зацікавляться жінки-автолюбителі, які полюбляють красу у всьому, підкреслюючи свою неповторність.

Організація такого бізнесу не вимагає особливих фінансових затрат. Можна розглядати як додаткову послугу при діючих автосервісах, а можна і розпочати з нуля, придбавши необхідне обладнання для фарбування та виготовлення трафаретів.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #7. Аерографія шин
 • Ідея #4. Лазня на колесах
 • Ідея #8. Трояндовий дощ
 • Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #9. Прокат електроінструменту
 • Ідея #10. Сад у пляшці
 • 371: Ідея #7. Аерографія шин
  Ідея #7. Аерографія шин
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин