Ідея #9. Прокат електроінструменту

Ідея #9. Прокат електроінструменту

150 ідей бізнесу  -  10-01-2017, 14:00

Пункт прокату електроінструменту є дуже актуальним видом бізнес-послуг. В кожного з нас, особливо у чоловіків, періодично виникають домашні ремонтно-будівельні роботи, які можна виконати своїми власними силами. Але все впирається в те, що немає відповідного електроінструменту, який закупити весь неможливо, і тому приходиться шукати цей електроінструмент по знайомих та друзях, або наймати відповідних спеціалістів для виконання цих робіт.

В пункт прокату можна закупити новий або б/в інструмент, все залежить від фінансових можливостей. Візитки, місцева реклама і вже через невеликий проміжок часу в пункті прокату будуть постійні клієнти. Плату за прокат електроінструментів потрібно брати помірну та доступну. Звичайно потрібно встановити відповідні правила та умови прокату, адже є категорія клієнтів, які будуть «махлювати».

З часом можна розширити спектр послуг прокатного пункту. Наприклад, можна зайнятись продажем електроінструментів, ремонтом електроінструментів та надання послуг майстрів відповідних напрямків.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #9. Прокат електроінструменту
 • Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #3. Курси ораторського мистецтва
 • Ідея #11. Камери зберігання для собак
 • Ідея #10. Сад у пляшці
 • Ідея #2. Створення різноманітних курсів
 • 339: Ідея #9. Прокат електроінструменту
  Ідея #9. Прокат електроінструменту
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин