Ідея #10. Сад у пляшці

Ідея #10. Сад у пляшці

150 ідей бізнесу  -  11-01-2017, 14:00

Квітковий бізнес – прибутковий і красивий. Квіти – відмінний подарунок або доповнення до нього. Але є одна деталь, яка засмучує того, кому подарували квіти і того хто дарує квіти – через 2-3 дні квіти засихають. Сам факт знищення подарунку засмучує обидві сторони, але ніхто нічого зробити не може.

Але вихід є і доволі симпатичний. – це сад у пляшці. Такі міні-сади у пляшці були дуже популярні в Європі в кінці 19 – на початку 20 сторіччя. І зараз знову вони в моді.

Сад в пляшці – незвичний квітковий бізнес. Він підходить в якості додаткового заробітку як домогосподаркам, так і жінкам в декретних відпустках.

Потрібно взяти прозорий скляний або пластиковий посуд (банку, пляшку) і в середині висадити рослини. Ціна квіткової композиції залежить від складності і краси саду в пляшці. «Вищим пілотажем» у створенні таких композицій є використання посуду з вузькою горловиною, що ускладнює весь процес виготовлення. Звичайно такі нюанси впливають на ціну такого квіткового саду.

Отримавши в подарунок такий міні-сад людина змушена буде постійно доглядати за цим ним, що є позитивним моментом такого подарунку.

Виробники таких міні-садів можуть реалізовувати їх через квіткові кіоски та магазини. Важливо запустити рекламу в багатьох напрямках і успіх буде гарантовано досягнутий.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #10. Сад у пляшці
 • Ідея #8. Трояндовий дощ
 • Ідея #13. Домашні тварини напрокат
 • Ідея #9. Прокат електроінструменту
 • Ідея #11. Камери зберігання для собак
 • Ідея #4. Лазня на колесах
 • 338: Ідея #10. Сад у пляшці
  Ідея #10. Сад у пляшці
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин