Ідея #14. Парк атракціонів

Ідея #14. Парк атракціонів

150 ідей бізнесу  -  15-01-2017, 14:00

В більшості українських міст та містечок існує проблема розваг та атракціонів. Всього є багато у нас: чорнозему, працьовитих людей та підприємливих злодіїв. А ось відпочивати та розважатись в Україні не вміють. Основний відпочинок та розваги – це сидіння біля телевізорів переглядаючи серіали та футбол і масові об'їдання під час релігійно-професійно-державних свят. Одним словом – цілина, непочатий край роботи та шалених заробітків.

Достатньо сказати, що ринок атракціонів і розваг в США оцінюється в $600 млрд. В Україні цифри набагато скромніші і за оцінками експертів складають близько $200 млн.

Візьмемо для прикладу ситуацію в Червонограді. В місцевому парку є атракціони радянської епохи, яким вже стукнуло 35-40 років. Розважатись на таких атракціонах можуть тільки місцеві самогубці, адже все знаходиться в жалюгідному та аварійному стані. Як доповнення місцевий парк прикрашають «атракціони для дорослих» – декілька алкогольно-пивних точок, від яких теплими вечорами парк парує сечею, надаючи особливий та неповторний шарм.

Це все можна припинити одним розчерком пера місцевої влади. Потрібно зробити капітальну реконструкцію парку і зробити місцевий парк дійсно культури та відпочинку, передбачивши місця для атракціонів на всі смаки. Для швидкого втілення мрії потрібно надати одному з місцевих бізнесменів оренду землі в парку 2-4 га на 50 років під створення такого парку атракціонів.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #14. Парк атракціонів
 • Ідея #1. Сільський туризм
 • Ідея #10. Сад у пляшці
 • Ідея #11. Камери зберігання для собак
 • Ідея #8. Трояндовий дощ
 • Ідея #4. Лазня на колесах
 • 337: Ідея #14. Парк атракціонів
  Ідея #14. Парк атракціонів
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин