Ідея #1. Сільський туризм

Ідея #1. Сільський туризм

150 ідей бізнесу  -  2-01-2017, 14:05

В останній час цей відпочинок стає популярнішим і, як показує практика, є привабливим та цікавим для міських жителів, які за неординарними і захоплюючими розвагами їдуть на край світу і платять хороші гроші. Задля відпочинку та розваг вони готові змиритися з труднощами та сільськими незручностями – саме це додає яскравого колориту в сільському відпочинку.

Спершу потрібно купити декілька житлових будинків за помірну плату. У віддалених селах такого добра на сьогоднішній день багато. Важливо, щоб село було біля лісу, річки та озера, що важливо для активного відпочинку. Будинки потрібно привести в порядок задіявши дизайнерські та творчі здібності.

Розробити перелік розваг, які можна запропонувати клієнтам: прогулянки в лісі, відпочинок на річці або озері, зустрічі з народними умільцями та майстрами, екскурсії по місцевим історичним місцям, -икористання велосипедів, квадроциклів та коней для прогулянок та багато багато іншого. Також можна використати оздоровчо-лікувальні напрямки: банні процедури, збирання та вживання відварів трав, споживання простої та екологічно чистої їжі.

По можливості залучити до роботи місцевих жителів, які в час безробіття з радістю відгукнуться на пропозицію співпраці у цьому виді бізнесу. Це все потрібно професійно розрекламувати в різних засобах інформації, в тому числі і в Інтернеті. При правильній організації роботи цей вид бізнесу можна зробити круглорічним та прибутковим.


Можливо, Вас зацікавить:Ідея #1. Сільський туризм
 • Ідея #14. Парк атракціонів
 • Ідея #9. Прокат електроінструменту
 • Ідея #8. Трояндовий дощ
 • Ви хочете багато грошей?
 • Ідея #11. Камери зберігання для собак
 • 145: Ідея #1. Сільський туризм
  Ідея #1. Сільський туризм
  Твоя думка нам важлива
  Через скільки років Україна буде в Євросоюзі?

  через 5-10 років
  через 10-20 років
  ніколи

  Огляд новин